רעיונות לעיצוב חדרי ילדים

טוב, אז בשעה טובה הגיע ילד חדש (ניילונים וכאלה) לעולם. צריך לגדל, לדאוג, לסדר, לחנך, ללמד, ללוות, לאהוב, לתת, לקבל … ובעיקר צריך לסדר לו או לה מקום נחמד להניח את הראש בסוף כל יום.

חדר הילדים הוא חדר בעל משמעות אדירה לבית:


כלכלית

חדר ילדים שמתחיל כחדר תינוקות משתנה ומתפתח במהירות ודורש השקעה ותחזוקה שוטפת, יש משמעות כלכלית לתהליך הזה.


בטיחותית

חדר התינוקות חייב להיות מיועד לתינוק, פינות, גבהים, חלקים רופפים, אבק, שמש … הכל חייב להילקח בחשבון כאשר מעצבים חדר לתינוק.


צבעוניות

מסתבר שלצבע יש המון משמעות בתהליך הגדילה, יש מה שמתאים לגיל התינוק (צבעוניות רגועה ונעימה) לילדים (שבדרך כלל מושפעים מ"גיבור" או "גיבורים" של אותה תקופה) נערים ונערות ובוגרים … חשוב מאוד שהריהוט בחדר והרהיטים בחדר יאפשרו את זה.


התפתחותית

הילד גדל, הילדה גדלה, צריך שריהות חדר הילדים יוכל לתמוך את זה ולהתפתח איתם. לקנות רהיטים ולזרוק אותם כל שנתיים זה פתרון יקר מאוד (שהופך את הבית כל פעם מחדש: בוחרים, קונים, מובילים רהיטים חדשים לבית, מוצאים רהיטים ישנים מהבית … בלאגן גדול ויקר), עדיך לקנות משהו איכותי שיחזיק … וידע להתאים לגדילה של הילד או הילדה עד לבגרות.

 

אז פגשתי את יו יו רהיטי ילדים שנותנים בדיוק את זה, יש להם רעיונות לעיצוב חדרי ילדים בסגנונות שונים, ויש להם פתרונות מצויינים לכל נושא שקשור לעיצוב חדר הילדים עם מוצרים איכותיים שמחזיקים. פשוט כיף.

הוספת תגובה