ראיתי ציור קיר מדהים

יש אנשים מוכשרים כל כך, זה מדהים כל פעם מחדש (בייחוד אחרי שאני רואה ציורי קיר)!
אתמול (או בעצם היום) היה משחק הסופרבול השנתי שלי, אני לא רואה סופרבול במהלך העונה בין השאר כיוון שהמשחק ארוך מאוד ואין לי טלויזיה בבית (גם על זה אני צריך לכתוב מתישהו) אבל כשמגיע הסופרבול, האירוע השנתי שגורם לי להרגיש קצת יותר קרוב לאוהדי הספורט, קצת יותר קרוב לאמריקה הגדולה, קצת יותר חיי … אז אני וחבריי נפגשים בפאב או אצל חבר וצופים במשחק.

אתמול (היום לפני תשע וחצי שעות בערך) נפגשנו בשעה 01:00 בפאב בהרצליה פיתוח לצפות במשחק הסופרבול, אם הצלחתי להעביר אליכם את אהבתי לספורט הפוטבול אני מניח שהבנתם שהספורט עצמו לא כל כך מעניין אותי – האווירה מאוד כן.

האוירה הייתה מדהימה, עשרות אנשים בתוך פאב די גדול בעל שני חדרים בכל אחד מהם מסך גדול ומקרן משוכלל, מספר מסכי טלויזיה נוספים תלויים ומשרתים את אלו שלא התמקמו ממש מול המסך הגדול, הרבה בירות, המבורגרים, צ'יפס ושתי מחנות אוהדים.

בתוך כל הבלאגן החגיגי קלטתי ציור קיר מדהים שצוייר על אחד הקירות, אני לא זוכר את שם האמן המצייר אבל נראה שהבחור / הבחורה מאוד מאוד מוכשרים.
אני לא רוצה סתם ככה לפרסם, כיוון שהיה כזה בלאגן, ושאני הייתי אחרי שתי בירות לפחות, איפשהו במחצית המשחק בין שרותים אחד לשני, ככה שכרגע אין לי את כל המידע שאני צריך כדי ממש להמליץ על ציור קיר כזה או אחר, בכל מקרה בדקתי היום קצת על עבודה כצייר קיר ומצאתי מאמר נחמד שמדבר על זה יחד עם זה העלתי בחיפושי גם אתר אינרטנט שמרכז ציורים נחברים על אמנים מובילים בציור קיר בארץ, גלרייה נחמדה מאוד של ציורי קיר.

יאללה, אני צריך להשלים שעות שינה … לילה טוב ויום נעים.

הוספת תגובה