איך להיות מאושר בעבודה? ככה!

זה ממש קטע, יש תקופות בהן בא לי לכתוב כל הזמן, רק לחלוק ולחלוק, ויש תקופות כמו זו שעכשיו עוברת עלי, בהן לא בא לי לכתוב בכלל. גם עכשיו ממש ברגע זה אני כותב אבל לא בא לי 🙂 מכריח את עצמי כדי לנסות ולהניע את התהליך הזה שוב, סך הכל אני אוהב לכתוב.

אז על מה אני אכתוב, תקציר האירועים האחרונים והחוויות הגדולות מהתקופה האחרונה:

 

1. צמחוני
חשבתי להיות צמחוני אחרי שראיתי את הבקר מובל לשחיטה, ראיתי את האוניה שמביאה אותם לארץ, את המשאיות שיוצאות מלאות וחוזרות ריקות, את המבטים שלהם בעיניים ופשוט החלטתי שזהו זה, אני לא אוכל יותר בשר. אני לא יכול להיות שותף לעניין הזה.
שוחחתי גם עם חבר טוב שלי שחזר בתשובה לפני כמה עשרות שנים, הוא אמר שיש רבנים שטוענים שמרבית הבשר (אם לא כולו) אינו כשר בגלל צער בעלי חיים.
החלטתי שאני לא אוכל בשר ושיניתי את התזונה שלי לחלוטין, חודש עבר עד שהתחלתי להרגיש חלש, לא טוב, אח"כ לא טוב בכלל … אז בהסכם עם עצמי חזרתי לאכול מינימום בשר כדי להתקיים … מינימום. למרות שזה עדיין לא מוצא חן בעיני כל הסיפור הזה.

 

2. עובד מתוך רצון ללמוד
שיניתי גישה בעניין העבודה שלי ועכשיו אני לא עובד כדי לייצר כסף אלא כדי ללמוד ולהתנסות, זה משמעותי מאוד וכדאי גם לכל אחד לעשות את השינוי הזה. הרבה יותר קל להיות שותף בפרוייקט עליו מקבלים שכר נמוך יחסית כאשר נקודת המבט היא הלימוד מאשר כאשר נקודת המבט היא ההכנסה. זה נכון גם כשהשכר גבוה וגם כאשר הוא נמוך. השינוי הוא בתחושה … וגם ברמת ההכנסה.

 

3. הערכה
יש בי הרבה הערכה ותודה על מה שיש לי, איכשהו בתקופה האחרונה יש בי יותר. אולי בגלל סעיף 2.

 

4. יצירה
החלטה נוספת שלקחתי בחודשים האחרונים היא עניין הייצור, אני מעוניין לייצר משהו חדש כל יום. כל יום. זה לא קל ולא פשוט אבל זה מאוד מספק ונותן טעם חדש לכל יום שעובר. שעבר.

זהו בינתיים … זו היצירה שלי להיום.

הוספת תגובה