פטנטים חופשיים לשימוש (יש דבר כזה)

איזה כיף לגלות שיחד עם כל השינויים החברתיים שקורים בתקופה האחרונה, הרשתות החברתיות, האפשרות לשכור ולהשכיר רכב פרטי לכל אחד, היכולת למצוא מקום לישון אצל אדם פרטי בחדר או אפילו בדירה שמוצעת להשכרה בערים השונות בעולם, כל זה כבר כאן. מדהים.

 

יחד עם האפשרויות החברתיות הללו יש טרנד חדש מתפתח בתחום הפטנטים, פטנטים חופשיים, פטנטים חופשיים כשמם כך הם, פטנטים חופשיים לשימוש!
הרעיון העומד בבסיס העניין הוא שלהמון אנשים יש המון פטנטים ורעיונות, לא לכולם הרצון או היכולת לעבור את תהליך אישור הפטנט המלא רק לשם אחזקת פטנט או כדי לחלום על מימוש הפטנט והפיכת העולם לטוב יותר. המון המון פטנטים פשוט מתפספסים לנו בגלל התהליך, העלויות וכל מה שכרוך בזה.

 

אז יש את האפשרות של פטנטים חופשיים !

 

פטנטים חופשיים הינם פטנטים של אנשים כמוני וכמוך, שפורסמו באתרים המיועדים לכך ונגישים לכולם לשימוש חופשי. עולם טוב יותר כבר אמרנו ?
הדבר מאפשר ליזמים שמעוניינים בכך להשתמש בפטנטים ובאמת להפוך את העולם לטוב יותר, ישנם מגוון מנגנונים של פטנטים חופשיים בהם ניתן גם לקבל תגמול על פטנט או אפילו עבודה ממש, יזם המבקש ליצור קשר עם הממציא יכול לעשות זאת (במקרה וירצה לגייס אותו לשורותיו או אפילו רק כדי לקבל ממנו יעוץ והבהרות מקצועיות בקשר לפטנט).

 

הרעיון הזה טוב לעולם, מאפשר יצירתיות ויוזמה ללא התניות ותנאים.
הרעיון הזה טוב ליזמים, לממציאים, לקהל הרחב ומשמש כמקפצה כלכלית לכולם.

 

אם יש לכם פטנט ואתם רוצים לראות איך להתקדם איתו, כדאי להתיעץ עם בעל מקצוע וכדאי מאוד להכיר את המונח פטנטים חופשיים.
קדימה ממציאים !!

הוספת תגובה