שיעור יוגה – מתנת יומולדת מושלמת !

אני מתרגל (עושה) יוגה, על זה כתבתי בעבר.
בסטודיו נעים ואינטימי אני מתרגל יוגה בהוד השרון, המדריכה /מנחה היא דנה (לא סתם קוראים למקום דנה יוגה) והכל פשוט נפלא. 

כרגע אני עדיין מתרגל רק פעם אחת בשבוע, עניין של זמן ועלויות, אבל בהחלט מרגיש שינוי פיזי (בשבילי, הפיזי הוא העיקר כיוון שזה תומך לי באימוני הריצה והאופניים – אבל הפיזי הוא בהחלט לא הכל בתרגול יוגה).

לאחרונה חבר טוב מאוד שלי חגג יומולדת, וכמו שהבוגרים והבוגרות בין הקוראים יודעים, ככל שהזמן עובר ככה הוא עובר יותר ויותר מהר, כל יומולדת מקבל משמעות שונה ולפעמים כבדת משקל. רוצים להספיק דברים ולהשיג דברים שלא עשינו (ומתישהו בחיים תכננו לעשות עד גיל …). אז כן, גם אני וגם החברים שלי עוברים את התהליך יומולדת אחרי יומולדת, חגיגה אחרי חגיגה.

אז חשבתי וחשבתי מה אני יכול לתת למישהו שאני מאוד אוהב. וכמו שכתבתי בכותרת, ההחלטה הייתה בסופו של דבר שיעור יוגה !
אתם לא מאמינים כמה זה היה מפתיע, אדם שלא חושב על היוגה כמשהו רלוונטי עבורו מאוד מאוד מופתע לקבל שיעור יוגה במתנה, כמובן שזה לא היה שיעור פרטי (לא ברור לי מה כיף בשיעור פרטי ליוגה, אבל אני עוד "ילד" בעניין הזה של היוגה), אז הוא הופתע מאוד.

אחרי שהשיעור החל ובמהלכו, עברו לי מחשבות על איך הוא מתמודד עם הדברים (הייתי מרוכז בשיעור עצמו וגם לא רציתי להביך או להפריע לו). חיכיתי לסוף השיעור כדי לשמוע איך היה …
סוף השיעור הגיע, שיעור היוגה הראשון של החבר הכי טוב שלי.

היה לו מעולה, הוא נהנה מאוד ואפילו מתכנן להמשיך להגיע.
הייתי מאושר לשמוע אותו אחרי השיעור וגם ביום שאחרי (יום ההולדת) על התחושה שלו, על המחשבות והדברים הטובים שהוא חווה בשיעור היוגה ואחריו.

ברור שלא כל אחד ואחת יהנו בשיעור יוגה,
ברור שיש משקל עצום לסטודיו ולמדריך/ה (תודה לדנה, דנה יוגה בהוד השרון).
אבל לדעתי כל אחד ואחת חייב לנסות, לבוא בראש פתוח ולהתמסר לתרגול … !אני חושב שזו הייתה אחת המתנות הכי טובות שנתתי אי פעם למישהו, בהנחה שהוא ימשיך, המתנה הגדולה עוד מחכה בעתיד רגוע, באיזון פיזי ונפשי ובכל היתרונות שליוגה יש להציע לבנאדם.
מבחינתי זו זכות גדולה לתת מתנה כזו ואני חושב שגם ליומולדת הבא של אחד מחברי /משפחתי אני אשקול בחיוב שיעור יוגה כמתנת יומולדת!

הוספת תגובה