מודעות דרושים בפייסבוק ובלוחות דרושים

מצאתי את עצמי נדרש לבדוק בלוחות הדרושים השונים ובקבוצות הפייסבוק שעוסקות בדרושים בתחום ההיטק על הצעות העבודה בתחום שלי. איכשהו אני מוצא את עצמי מחפש עבודה יותר ויותר גם בתקופה זו, כשאני עובד.

אני לא יודע אם זה השכר הממוצע שלי, התנאים שלא פחות ולא יותר מבסדר, השחיקה בעבודה, הנוחות הזו שפתאום מכבידה – בקיצור, אני מחפש עבודה. תוך כדי עבודה.

הדבר הראשון שאני שם לב הוא שאני לא בלחץ, לא ממהר, יש לי יותר זמן ממש לקרוא את הצעות העבודה ולהחליט למי אני מגיש מועמדות. שלא תטעו, לא הצהרתי למעסיק שאני מחפש עבודה, אז אני גם חייב לשמור על זהירות מירבית, שבטעות אני לא אשלח לו את קורות החיים שלי. מזה אני קצת כן בלחץ.

המון מודעות דרושים, יש המון הצעות עבודה.

בפייסבוק יש בעיקר הצעות של פירמידות, כל מיני תחקומים ונוכלויות, אני מקבל עשרות שרוצים שאני אצטרף ל"עבודה מהבית ללא השקעה כספית" למיניהם. חקרתי את הנושא כמובן, הוא נראה קוסם למי שלא בודק מה יש שם באתר – זו הונאה. אני מתרחק מהטמטום הזה.

בלוחות הדרושים יש הרבה הצעות טובות, אני יכול לראות שהמעסיקים מחפשים עובדים בתחום שלי, לא קל למצוא עובדים טובים היום. לא קל למצוא עבודה טובה היום.

חלק מהמעסיקים עדיין לא מבינים איך כותבים מודעת דרושים, אין להם מושג. הצעות מוזרות נשלחות לי למייל לפעמים, מצד שני אני רואה שלוחות הדרושים כותבות מדריכים פשוטים לכתיבה של מודעות דרושים, זה משהו שאני קורא במסגרת העבודה שלי, כשאני צריך לגייס עובדים חדשים למחלקה. אז יש מודעות דרושים לדוגמא, יש הנחיות לכתיבת מודעות דרושים, יש לוחות דרושים איכותיים … צריך טיפה מזל והרבה התמדה.

הוספת תגובה