מגרסות למשרד זה MUST

אחרי אירוע חמור מאוד אצלנו בחברה הרגשתי שאני חייב לכתוב את זה שכולם ידעו ויראו שמגרסות זה לא משהו שצריך או כדאי לזלזל בו.

בחברה שלנו יש הוראה ששום חומר לא יוצא מכאן, יש דגש על חומרים שזורקים: דפים, מכתבים, מזכרים, מדבקות, דיסקים ניידים, מעטפות, אפילו יש הוראה לגרוס את המעטפה של חשבון החשמל – אצלנו גורסים הכל.

ויש לזה סיבה

לאחרונה קלטנו מספר עובדים חדשים, בגלל הקורונה הם לא עברו תהליך קליטה מסודר ואיכשהו הוראות אלו לא הועברו אליהם בצורה ברורה מספיק. אנשי מחלקת כ"א היו בחל"ת (אלו שאחראיים על ההדרכות והקליטה), העובדים החדשים היו ימים בודדים בתוך המשרד ולא זכו ליחס שעובד חדש מקבל אצלנו (ברכות, שיחה עם המנהל, שיחה עם מנהל המחלקה ושיחה עם המנכ"ל, כיבוד וממתקים יחד עם חבילת מוצרים ממותגים של החברה ועוד…).

אנחנו אחרי שלושה חודשים בהם אותם עובדים, ככה מסתבר, לא דאגו לגרוס את הכל, אמנם הם גרסו חלק ניכר מהדברים אבל לא הכל הכל … ומחלקת האבטחה שלנו עלתה על זה, אני לא יודע אם נתקלו במסמך לא גרוס בפח או שזה כבר יצא החוצה (לא סיפרו לנו) אבל יש כאן מהומה … כולם עוברים תדריך מחודש וחותמים על כך מול משאבי אנוש – גורסים הכל, לכן יש מגרסות אישיות ומגרסות מחלקתיות זמינות לכל מי שצריך.

בנוסף קיבלתי הוראה לרכוש עוד מגרסות אישיות שימוקמו בבתים של כל העובדים שאמורים גם לעבוד מהבית בתקופה זו. כולם יקבלו מגרסות אישיות הביתה.

אחרי סקר שוק ושיחה עם עפרה מחברת קפרה, לא היה ספק וקפרה ציוד משרדי הם הספק שלנו לרכישת מגרסות למשרד ולבתי העובדים.

הוספת תגובה