אז מה עדיף לא לראות בנטפליקס אתם שואלים?

תקופת החל"ת יחד עם תקופת האבטלה והעבודה מהבית מתערבבות לכדי עיסה של פרקים וסדרות שונות ומשונות של נטפליקס עם פסקי זמן שתשומת הלב עוברת ליוטיוברים מכל העולם וסרטי DIY משונים.

השאלות שלכם, חברים יקרים, שותפים לגורל, קולגות מהעבודה מגיעות אלי מכל ערוץ תקשורות אפשרי, וואטסאפ, מיילים, טלפונים. אז החלטתי לייצר רשימה כאן באתר, אותה אני אחלוק אתכם ועם כל שאר קוראי הבלוג שלי (יש כמה מאות מידי יום, כן כן יואב), רשימה של מה אני ממליץ שלא לראות בנטפליקס. ברור לי שמי שיגיע לרשימה ירצה ככל הנראה לבדוק מה המהומה ורשימה זו דווקא תעשה את ההפך ממטרתה, אבל כאן תלמדו ותדעו שההמלצות שלי הינם המלצות ממקור ראשון ושהדיס-המלצות שלי גם הן ממקור ראשון ומנסיון אישי.

אז בבקשה, על מה אפשר לדלג בנטפליקס:

you
סידרה חולנית בעיני, על אדם חולני מאוד שמעמיד את כל העולם בסימן שאלה אחרי שמשלימים את כל שתי העונות. בהתחלה התחושה היא של חולניות נוראית, אח"כ מתווספת לה תחושת עייפות מחזרה על מבנה צפוי ומעיק.

ממליץ בחום לוותר על הסידרה, לא לראות ולא להמליץ עליה.

youmeher
סידרה שעושה רושם קליל ונעים אבל מאוד מהר הופכת לסיפור חוזר ולעיסה נוראית של אותו רעיון חסר מעוף, הרעיון מאחורי הסדרה נחמד וחביב אבל לא מצדיק כל כך הרבה פרקים ועונות.

ממליץ לוותר מראש.

הוספת תגובה