ריצה ומחשבות אחרות … יש לי פטנט!

מתוך הריצות המדהימות שאני עושה כהכנה למרתון טבריה יש לי מלא דברים נחמדים בראש, מלא!

 

לפני שתי ריצות חשבתי על החיים, פתאום הבהירה לי מחשבה שבעצם היום אני הכי מבוגר שאי-פעם הייתי והכי צעיר שאני אהיה אי פעם, שתי אפשרויות לספר על המצב, שתי אפשרויות שנכונות תמיד ולכולם. איך קוראים לזה ?

 

אתמול הייתה לי גם איזו הברקה, אני לא זוכר אותה כרגע .. פתאום ברחה לי מהראש.

 

האימונים מתקדמים, אני צמוד לתוכנית אימון למרתון שראיתי באינטרנט באתר איילות, בנוסף אני מרגיש מאוד חיוני, מאוד בחיים, אז יש לי כל הזמן המון רעיונות לפטנטים ומשפטים מוזרים כמו זה שרשמתי פה למעלה, המון המון פטנטים.

 

בגלל הקשר האדקמי שיש לי עם אוניברסיטת בן גוריון, חיפשתי שם מה אומרים על פטנטים ומצאתי את הדף הזה, מילון מונחים או סוג של מאגר מידע בתחום הפטנטים, מצחיק שראיתי שם את קישור לחברת ניוטון חיפוש פטנטים שמהם כבר יצא לי לקנות ואפילו להתייעץ ולהיות לקוח. הם טובים ממש.

 

חשבתי שיקפוץ לי המשפט השני, לא קפץ.

 

כשהוא יגיע שוב אני ישר אכתוב אותו.

כרגע בנפח של מעל 40 ק"מ ריצה לשבוע, ההתחלה תמיד קשה, אני חושב שעד הקילומטר החמישי אני סוחב את עצמי בכוח, אח"כ זה מתחלף בהתרגשות מדהימה, איזה פטנט הא?, אני מגיע למצב שבוא יש לי צמרמורת רק ממחשבה שעוברת לי בראש, לעיתים אפילו רק כי אני מתבונן בסביבה שלי במקום רק להסתכל, העולם הזה מאוד יפה. רוב הזמן.

 

אז אם יש לכם משהו לכתוב לי, אולי איזה פטנט נחמד לריצה, אפשר להכניס את זה בתגובות שלמטה, אני אשמח גם להתייחס לזה. בכיף.

יכול להיות שבעתיד אני אעלה כאן באתר את ההמלצות שלי לריצות, יש לי כמה תובנות אישיות מתוך הריצה שלי, נראה, אני צריך לחשוב על איך להעביר את זה בצורה נכונה ובהירה מספיק.

יאללה … היום יום קל, שמונה / תשעה ק"מ …

הוספת תגובה