החברה קנתה לי כספת לבית

לא מדובר בחברה היקרה שלי, לא ה girl friend שלי אלה החברה אשר בה אני עובד. אני עובד בחברה אבל כבר כמה חודשים טובים שאני עובד בחברה מהבית.

בעקבות העבודה מהבית, והעובדה שזה כנראה מה שיהיה בחודשים הקרובים, קנו לי כספת ביתית והתקינו לי אותה בתוך הארון שלי, לא שהיה לי הרבה מקום בארון לפני כן אבל עכשיו יש לי בגדים וכספת בארון.

למה כספת אתם בטח שואלים?

בעבודה שלי אני מקבל מסמכים שמכילים פרטים על הלקוחות של החברה, הפרטים האלו לא TOP SECRET אבל אנחנו בחברה מאוד מאוד מכבדים את הלקוחות שלנו ותמיד (גם במשרד) שומרים את הפרטים במקומות מאובטחים, במשרד יש כספת משרדית גדולה שמשמשת את כל המחלקה, עכשיו עובדי המחלקה קיבלו מהחברה כספת ביתית כדי שנאחסן את המסמכים בתוכה – לכל מקרה.

אז רכשנו מספר כספות מחברת קפרה, ממנה כבר רכשנו ציוד משרדי מספר פעמים בעבר, קיבלנו שירות מעולה אז וגם היום ויש לנו עובדים מהבית עם ציוד חדש שמאפשר בטחון מלא של המידע ושל הלקוחות שלנו.

אם תרצו לבחור לעצמכם כספת אני יכול להמליץ לכם ליצור קשר טלפוני עם עופרה מחברת קפרה, באתר שלהם יש כל מיני מדריכים וגם אחד שמסביר איך לבחור את הכספת הנכונה ומה חשוב לשים לב, קישור למאמר הספציפי ולמאמרים נוספים: מה חשוב לדעת כשבוחרים כספת?

הוספת תגובה